ZASTAVENO

Lily Aldrin

1. dubna 2012 v 9:36 |  Postavy

Lily Aldrin je fiktivní postava z amerického seriálu How I Met Your Mother, kterou vytvořili Carter Bays a Craig Thomas. Postavu Lily hraje americká herečka Alyson Hannigan. Je žena Marshalla Eriksena a nejlepší kamarádka Robin Scherbatsky. Lily je učitelka v mateřské školce a amatérská malířka.
Thomas vysvětlil, že Marshalla a Lily založil na sobě a na své ženě Rebece. Ta na něj byla zezečátku trochu naštvaná, ale od té doby, co se stala fanynkou seriálu Buffy, přemožitelka upírů, souhlasila pod podmínkou, že jí bude hrát Alyson Hannigan. Hannigan chtěla dělat spíše komedii, protože předtím dělala v seriálu American Pie a pro show byla tedy volná.
Lily vyrostla v Brooklynu v New Yorku. Je vnučka ženy jménem Lois a dcera Janice Aldrin, kterou Lily popisuje jako feministku. Autoři trvají na tom, že neexistují důkazy popírající, že její dědeček je Buzz Aldrin - a jako Buzz Aldrin, její dědeček říká, že bojoval v Korejské válce. Její otec se jmenuje Mickey a je neúspěšný autor stolních her, který žije u svých rodičů. Janice a Mickey se rozvedli, když byla Lily malá. Mickey po mnoha letech Lily potkává na Den díkůvzdání v roce 2009.
Během její střední a vysoké školy byla součástí gothické subkultury a měla načerno obarvené vlasy. Chodila s klukem jménem Scooter, s výmluvou jen proto, že vypadal jako Kurt Cobain. Marshalla potkala během prvního ročníku na Wesleyan University v roce 1996 a chodila s ním od vysoké školy. V epizodě "Say Cheese", vysílané 22. března 2010 je Lily 32 let. Z toho se dá usoudit (alespoň podle Tedových vzpomínek), že se narodila v roce 1978.
Lily a Marshall se zasnoubili na podzim 2005, jak je ukázáno v díle "Pilot". Ke konci první sezóny se svěří Robin, že neměla vedlejší myšlenky kromě svatby a že si před vztahem s Marshallem moc neužila života. Tyto pochybnosti zesílí, když podá přihlášku na výtvarný kurz v San Francisku. Původně Tedovi řekne, že se kurzu nezúčastní, protože nezvládla přípravný kurz, ale Marshall se dozví, že zvládla a přijali ji. Poté se pohádá s Marshallem a rozejdou se a Lily odjíždí na tříměsíční stáž.
Po svém návratu do New Yorku přizná, že její přesvědčení odjet byla chyba, ale až za několik epizod se dá s Marshallem znovu dohromady. Po krátké době obnoví své zasnoubení. V desáté epizodě druhé série bylo zmíněno, že se Marshall s Lily do roku vezmou. Tak se nakonec stalo v poslední epizodě druhé série s názvem "Something Borrowed". Lily se rozhodne, že si nechá své příjmení.
V roce 2005 na Den díkůvzdání
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Počet epizod ke stažení - CZ 160/160 | EN 25/161 --- Počet online epizod - CZ 160/160 | EN 25/161
( aktualizováno 25. září, 18:56 )

jak jsem poznal vaši matku, ako som spoznal vašu mamu, how i met your mother
8. série, 8. sezóna, season 8
7. série, 7. sezóna, season 7.