ZASTAVENO

Červenec 2012

Ptejte se tvůrců na další sezónu!

28. července 2012 v 11:32 Novinky
Na oficiálním Facebooku se objevil příspěvek, ve kterém se přímo můžete ptát na své otázky ohledně seriálu a nadcházející osmé sezóny. Otázek je už dosud několik stovek, takže je možné, že vaše byla a bude několikrát opakována.

Na položené otázky budou odpovídat přímo tvůrci, Carter Bays a Craig Thomas, již zítra, 29. července na 'Television Critics Association' (sdružení televizních kritiků).


Zveřejněny nebudou určitě všechny otázky, myslím, že ty, které se objevily nejvíckrát, nebo ty nejzajímavější.

Ptát se můžete v tomto příspěvku.

Co zatím víme o 8. sezóně?

4. července 2012 v 11:51 Novinky
V první řadě vás musím upozornit, že tento článek je jeden velký spoiler, pokud jste ještě neviděli poslední epizody 7. sezóny. Pokud hodláte číst dál, určitě se dozvíte co se stalo v 7. sezóně a co se ještě stane na podzim, kdy začíná sezóna 8. Doufám, že se vám článek bude líbit, protože jsem si s překladem dal dobrou práci :)

Vždy to měla být Robin
Tvůrci se přiznali, že celou dobu měli naplánované, že si Barney vezme Robin. I když spolu chodili jenom malou chvíli v 5. sezóně, fanoušci vždycky chtěli, aby spolu nakonec byli.


Od Quinn k Robin
Ačkoli je svatební den plný překvapení a podle teda se změní v katastrofu, Barney s Robin se nakonec skutečně vezmou. V osmé sezóně se hlavně dozvíme, jak se dosatal Barney od Quinn až ke svatbě s Robin. Quinn se navíc v osmé sezóně ukáže na chvíli jen v první epizodě. Na začátku sezóny bude mít také Robin nový vztah, takže vlastně začínají každý v jiném vztahu.

Nedokončené věci
První epizoda nás přenese zpátky do Května, kde Ted ujíždí s Viktorií, první výlet dítěte Lily a Masrhalla je do baru u MacLarrena a Barney je zasnoubený s Quinn. Druhá epizoda nás přenese zpátky do podzimu a dozvíme se co se dělo přes červen, červenec, srpen a září.


Ted konečně potkává matku
Ačkoli finále sedmé sezóny končí tím, že Ted odjíždí s Viktorií, fanouškům je jasné, že Viktorie matka není, protože Ted potká matku na Barneyho svatbě, jak už bylo v seriálu řečeno. Ted uzavírá poslední dvířka vztahu, první uzavřel s Robin a teď i s Viktorií, protože jim to jako páru neklape. Jisét je jen to, že tento úlet s Viktorií vede k Tedově nejlepšímu okamžiku života, k okamžiku, kdy potká svou manželku.

Bude 8. sezóna poslední?
Tvůrci se pořád rozhodují, jak vlastně seriál ukončí. Tato sezóna by měla být vlastně poslední. Ale tvůrci mají v rukávu i plán B, že by 9. sezóna mohla být o tom, jak životy postav nadále pokračují, místo toho seriál utonout v okamžiku, kdy Ted pozná matku a Barney s Robin se ožení. My můžeme jen čekat a hlavně se nechat překvapit.

Počet epizod ke stažení - CZ 160/160 | EN 25/161 --- Počet online epizod - CZ 160/160 | EN 25/161
( aktualizováno 25. září, 18:56 )

jak jsem poznal vaši matku, ako som spoznal vašu mamu, how i met your mother
8. série, 8. sezóna, season 8
7. série, 7. sezóna, season 7.