ZASTAVENO

Srpen 2012

07x13 Záhady tajemna

31. srpna 2012 v 22:57 7. sezóna CZ

Online v nejbližší možné době07x11 Parťákrodiče

24. srpna 2012 v 10:16 7. sezóna CZ


Online v nejbližší možné doběPromo k epizodě 'Farhampton'

19. srpna 2012 v 15:24 Novinky
V pořádí 8. sezóna se blíží ke svému startu, 24. září, kdy bude vysílán na americké CBS první díl z této série s názvem 'Farhampton'. První informace již byli vypuštěny mezi nás, takže pokud vás to vůbec zajímá, čtěte dále.

První promo fotka z epizody 'Farhampton'. Barney se nechce ženit? :)

Robin je na svém svatebním dni ve stresu. Vyzve Teda aby jí řekl jak to bylo, když Viktorie odjela s Tedem pryč a nechala svého snoubence na svatbě samotného.

V epizodě hraje Thomas Lennon, jako ex-snoubenec Klaus Viktorie a Michael Trucco jako Nick, přítel Robin.

Celá svatba a epizoda je jen náhled do budoucnosti a v první epizodě se nebude odehrávat, ale začátek navazuje na konec předchozí, sedmé sezóny, kde Ted odjíždí s nevěstou Viktorií a Barney s Robin se žení. (Viktorie utekla od oltáře, a matka to samozřejmě není, tu toitž Ted potkává na Barneyho svatbě, jak už jsme se dozvěděli dřívě), každopádně děj v září 2012 se bude odehrávat až od druhé epizody.

Zřejmě Ted s Viktoriiným ex-snoubencem Klausem

Když Ted s Viktorií odjíždějí, Ted přemýšlí o tom, jak ho Stella (ve 4. sezóně, 2008) také nechala u oltáře a nechala mu vzkaz. Proto se Ted Viktorie zeptá, jaký vzkaz nechala Klausovi, a ona řekne, že mu žádný nenechala. Klasický Ted Mosby řekne, že mu musí nechat vzkaz a že to velmi pomůže, proto otočí auto a nechají chudákovi Klausovi vzkaz. Poté se dozvíme, že to bylo dobré rozhodnutí, říkají tvůrci.

Bude to první sezóna, která začíná v květnu, tedy tam, kde všechny předchozí sezóny končí a další začínají až v září. Samozřejmě, že osmá začíná také v září, ale její děj se odehrává v květnu. Takže od druhé epizody uvidíme, jak se děj vyvýjí až k Barneyho svatbě a co se vlastně s Tedem a Viktorií stane.


Počet epizod ke stažení - CZ 160/160 | EN 25/161 --- Počet online epizod - CZ 160/160 | EN 25/161
( aktualizováno 25. září, 18:56 )

jak jsem poznal vaši matku, ako som spoznal vašu mamu, how i met your mother
8. série, 8. sezóna, season 8
7. série, 7. sezóna, season 7.